TUR PROGRAMI

490.00 TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Tiflis’te 1 gece konaklama, 1 sabah kahvaltısı
- Kişi sayısına uygun araçla ulaşım
- Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Öğle ve akşam yemekler
- Şahsi harcamalar
- Stalin Müzesi giriş ücreti
- Teleferik ücreti
- 15 TL yurtdışı çıkış harcı

TUR AYRINTILARI

GÜN
1
22 Mart 2019


Trabzon’dan saat 19.00′da hareket, Sarp sınır kapısından Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyetine geçiş. Batum’da su ve ışık dans gösterisini izleyip, ışıklandırılmış haliyle gece Batum şehir gezisi. Tiflis’e hareket.

GÜN
2
23 Mart 2019


Gece yolculuğu sonrası sabah saatlerinde Aragvi ve Kura nehirlerinin birleştiği Treta bölgesindeki yerde kurulmuş Gürcistan’ın orta çağdaki başkenti Mtshketa şehrine varış. Svetitskhoveli  Manastırı, Jvari Manastırı ve çevre gezileri sonrası başkent Tiflis’e hareket, Marcanishvili Bulvarında Türk lokantasındakahvaltı olanağı. Kahvaltı sonrası tarihi Tiflis şehrinin ilk kurulduğu Jveli Tbilisi -Eski Tiflis olarak bilinen noktaya transfer, Metekhi Köprüsü ve Metekhki Kilisesi, Sioni Katedrali, Barış Köprüsü, Narikale, Osmanlı Camii gezileri. Suhoi Most çevresindeki Vernisaj pazarı gezileri hediyelik eşya, antika, yağlıboya resimlerin satıldığı pazarda serbest zaman. Tiflis otele transfer.Otele yerleşme, dinlenme sonrası Tiflis gezimize Rustaveli Bulvarı ile başlıyoruz. Rustaveli bulvarından Barış köprüsüne iniyor, teleferikle Mtsminda tepesine çıkıp ışıklar içinde bütün Tiflis şehrini görüyor, yeme içme tesislerinin ve eğlence yerlerinin yoğun olarak yer aldığı Şarden semtine varış, serbest zaman, gece saat 12.00 sularında otele transfer, otelde konaklama.

 

GÜN
3
24 Mart 2019


Kahvaltı sonrası otelden çıkış, yaklaşık 1 saatlik bir yolcukla Stalin’in doğduğu Gori ve Haşuri şehirleri üzerinden Ahıska vadisine giriş ve maden suları ve termalleri ile ünlü Borjomi kasabasına varış, Borjomi Parkı, Çar Yazlık Konutu ve İran Yazlık elçiliğinin görülmesi, teleferikle Borjomi Milli Parkı gezisi. Borjomi gezisinden sonra yaklaşık 2 saatlik bir yolculukla  Gürcistan’ın en büyük ikinci şehri Kutaisi’ye varış, Bagrationi Katedrali ve Rioni nehri kenarında kurulu Kutaisi şehir merkezinin, Kutaisi meydanı ve Tiyatro binasının görülmesi. Kutaisi gezisinin ardından Karadeniz sahiline doğru Samtredia şehri üzerinden hareket,  Kobuleti şehri  üzerinden saat 18.00 sularında Batum’a varış sonrası Sarp sınır kapısına hareket. Trabzon’a varış.

Notlar

·         
- Gürcistan'a girişler T.C. Kimliklerimiz veya Pasaportla gerçekleşmektedir.
-  Kimlikle veya pasaportla yurtdışına çıkacak tur katılımcılarımızın en son yapılan değişiklikleri, uygulamaları, yasal düzenlemeleri takiple mükellef olduklarını ve acentemizin tur katılımcılarının sınır kapısından yurtdışına çıkışlarda sorun yaşanması halinde sorumlu olmadığımızı ve yurtdışına çıkışın veya resmi makamlar tarafından engellenmenizin tamamen kişisel sorumluluğunuzda olduğunu belirtiriz.
- T.C Kimliklerinin soğuk damgasının çok belirgin şekilde görülüyor olması, yırtık, deforme ve 10 yıldan eski kimliklerin turdan önce değiştirilmesi gerekmektedir. 
- 18 yaş altı çocuklar için ebeveynlerinden biri ile Gürcistan’a çıkması halinde diğer ebeveynin noter tasdikli yurtdışı çıkış belgesi.

Rezervasyon