TUR PROGRAMI

0.00 TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

     - Otelde 2 gece kahvaltı ve 2 akşam yemeği dahil 2 gece konaklama
- Rehberlik hizmeti
- TÜRSAB mecburi seyahat sigortası
- Kişi sayısına uygun araçla ulaşım
- Öğrencilerin müze ve ören yeri giriş ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Öğle yemekleri
- Eşlik etmesi muhtemel velilerin müze ve ören yeri giriş ücretleri

TUR AYRINTILARI

GÜN
1
1. GÜN

Saat 19:00’da Ankara'ya hareket.

GÜN
2
2.GÜN

Ankara’ya varış. Anıtkabir, I. Meclis, II. Meclis, Hamamönü, Mehmet Akif Ersoy müzesi gezileri sonrası Konya’ya hareket. Yaklaşık dört saatlik yolculuğumuz sonrasında Konya’ya varış. Akşam yemeği konaklama otelimizde.

GÜN
3
3.GÜN

Kahvaltı sonrasında “Gel, gel ne olursan ol yine gel. İster kâfir, ister Mecusi, ister puta tapan ol yine gel. Bizim dergâhımız, ümitsizlik dergâhı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel… ” diyen  Mevlana Hazretleri’nin türbesinin de bulunduğu Mevleviler şehri  Konya ziyaretimize, bizleri çağıran Hazreti Mevlana’nın Türbesi ve müzesi ile başlıyoruz.  Alaettin Tepesi, Karatay Müzesi ziyaretleri ve Kelebek Vadisi gezileri sonrası Kapadokya’ya hareket. Yolumuz üzerinde bulunan  Ihlara Vadisi gezisi ardından  Kapadokya’ya varıyoruz . Otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

GÜN
4
4.GÜN

Gezimize Göreme Açık Hava Müzesi ziyareti ile başlıyor, Peribacaları, Derinkuyu Yer altı Şehri, gezileriyle devam ediyoruz. Avanos’un ünlü çömlek atölyelerinden birini gezip, çömlek yapımı hakkında bilgi edindikten sonra ardından Trabzon’ a dönüş için yola çıkıyoruz.

Notlar

Rezervasyon