TUR PROGRAMI

0.00 TL

Ayvalık - İzmir - Kuşadası - Pamukkale - Marmaris - Dalyan

Fiyata Dahil Olan Hizmetler


- 4 gece konaklama, 4 Sabah kahvaltısı ve 4 Akşam yemeği
- Kişi sayısına uygun araçla ulaşım
- Rehberlik Hizmeti
- TÜRSAB mecburi seyahat sigortası
- Müze ve ören yerlerine giriş ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

     - Uçak bileti
- Otellerde yapılacak ekstra harcalar
- Öğle yemekleri
- Tekne turları


TUR AYRINTILARI

GÜN
1
1. GÜN

Trabzon’dan .. havayolları uçuşu ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş. Havalimanında bizi karşılayan aracımıza yerleşerek rehber eşliğinde Ayvalık’a hareket.Yol güzergahımız üzerinde Bursa’da öğle yemeği için serbest zaman sonrası Ayvalık’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Turumuza Ayvalık gezimizle başlıyoruz.Cunda Adası, Şeytan Sofrası gezileri. Akşam yemeği ve konaklama Ayvalık. 

GÜN
2
2.GÜN

Sabah kahvaltısı ardından Dünyanın 7 harikasından birisi olan Artemis Tapınağı‘nın da ev sahibi olan Efes Antik Kenti gezisi ve sonrasında Şirince köyüne doğru yola çıkıyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası Şirince'ye ulaşıyoruz. Şirince gezisi sonrası Kuşadası Güvercinada gezisi,  akşam yemeği ve konaklama Kuşadası. 

GÜN
3
3.GÜN

Sabah kahvaltı sonrası Kuşadasın’dan ayrılıyoruz. Denizli’ye hareket, Pamukkale Travertenleri çok yönlü, çeşitli nedenlere ve ortamlara bağlı, kimyasal reaksiyon sonucu çökelme ile oluşan kayaları görüyoruz. Denizli ilinin kuzeyinde yer alan kutsal kent olarak adlandırılan Hierapolis Antik Kenti gezerek akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

GÜN
4
4.GÜN

Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz; Ege'nin gizli cennetlerinden, sualtı flora ve faunası bakımından Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çayın’da tekne turuna çıkıyoruz. Akyaka, Gökova turu. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde Marmaris. 

GÜN
5
5.GÜN

Dalyan’a hareket. Dalyan’da mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri de Dalyan Kaunos Kral Mezarları’dır, burada misafirlerimiz için fotoğraf molası veriyoruz. Ardından İztuzu plajına gidiyoruz. Her yıl binlerce Caretta Caretta Kaplumbağaları  yumurtalarını İztuzu plajına bırakmakta ve burada Caretta Caretta Hastanesi bulunmaktadır. Turumuz sırasında tedavi gören kaplumbağaları görme fırsatı buluyoruz. Dönüş için Dalaman havalimanına transfer. .. havayollarının uçuşu ile Trabzon’a uçuş.

Notlar

Rezervasyon