TUR PROGRAMI

0.00 TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Otellerde 3 gece konaklama
- 3 sabah kahvaltısı 3 akşam yemeği
- Tur boyunca kişi sayısına uygun araçla ulaşım
- Türsab mecburi seyahat sigortası
- Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Trabzon - İstanbul - Trabzon uçak biletleri
- Şahsi harcamalar
- Öğle yemekleri ve yemeklerdeki içecekler
- Müze ve ören yeri giriş ücreti
- Adalara geçiş ücretleri

 

 

 

TUR AYRINTILARI

GÜN
1
1.GÜN

.. Hava Yolları ile Atatürk Havalimanı’na hareket. İstanbul’a varış, bizi bekleyen aracımızla… Vapur İskelesine hareket. Vapurla Büyükada’ya geçiyoruz.  Eğlenceli Büyükada gezisinde tarihi köşkler, konaklar, çam ağaçları arasında yürüyüşler, fayton turları, hoş sohbetli çay molaları sonrası vapur ile …’a dönüş.  Florya Akvaryum, Panorama 1453, gezileri sonrasında akşam yemeği ve konaklama İstanbul.

GÜN
2
2.GÜN

Otelimizden ayrılarak, Sultanahmet Cami, Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Alman Çeşmesi, Dikilitaş gezilerimiz sonrasında Tekirdağ’a hareket. Akşam yemeği ve konaklama Tekirdağ.

GÜN
3
3.GÜN

Sabah erken hareketle Çanakkale’ye yola çıkıyoruz.  Gelibolu  Anzak Koyu, Şehitlikler, 57. Alay ve Siperler, Çanakkale Şehitleri Abidesi, Yahya Çavuş Anıt, Simülasyon ve Müze gezileri sonrası feribotla karşıya geçerek  akşam yemeği ve konaklamamız  Çanakkale.

GÜN
4
4.GÜN

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Çimenlik Kalesi ve Truva  Atı  gezileri yer alıyor. Ardından Bursa’ya hareket.  Bursa’da zamanımızın müsaitliğine göre Hayvanat Bahçeci İstanbul’a Orhangazi köprüsünden geçiş .  .. Havayolları ile Sabiha Gökçen Havalimanından Trabzon’a uçuş. Trabzon’a varış, turumuzun sonu.

Notlar

Rezervasyon