Tur Programı

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

·         1 gece Gaziantep, 1 gece Şanlıurfa, 1 gece Mardin konaklama

·         3 sabah kahvaltısı

·         3 akşam yemeği

·         Kişi sayısına uygun araç

·         Rehberlik hizmeti

·         TÜRSAB Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

·         Öğle yemekleri, yemeklerde alınacak meşrubat ve ekstralar,

·         Müze ve ören yeri giriş ücretleri

·         Halfeti tekne turu

·         Sıra Gecesi

Tur Ayrıntıları

Gün
1
21 Temmuz 2021 Çarşamba

Saat 13.00’da Trabzon’dan  hareket.

Gün
2
22 Temmuz 2021 Perşembe

Sabaha tanyeri ağarmadan Adıyaman ili Kâhta ilçesine varış.  UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası olarak ilan edilen Nemrut Dağı ve heykellerini görüp, güneşin doğuşunu izliyoruz. Fotoğraf molası.  Sonrasında Kâhta’da sabah kahvaltısı ve Gaziantep’e hareket. Varışımızda ilk olarak Zeugma Antik kentten çıkarılan eserlerin sergilendiği Müze ve Gaziantep kalesini geziyoruz.  Antep’in meşhur çarşılarında alışveriş için serbest zaman akşam yemeği ve konaklama Gaziantep.  

Gün
3
23 Temmuz 2021 Cuma

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ve Halfeti turumuzu yaparak Urfa’ya hareket ediyoruz. Günümüzü Urfa, Balıklı Göl, Halil İbrahim Mağarası, Bakırcılar Çarşısı ve alışveriş ile tamamlıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Şanlıurfa.Akşam “sıra gecesi” eğlencesi imkanı.

Gün
4
24 Temmuz 2021 Cumartesi

Kahvaltımız sonrasında Mardin’e hareket, yolumuz üzerinde Göbeklitepe ziyaretimiz sonrası Mardin’e varış. Kasımiye Medresesi, Darul Zaferan Manastırı gezilerimiz otele yerleşme ve akşam yemeği ve konaklama Mardin.

Gün
5
25 Temmuz 2021 Pazar

Dönüş günümüzde otelden ayrılarak Midyat  şehir turu yaparak Trabzon’a dönüş yoluna geçiyoruz. Gece yolculuğu sonrası sabah Trabzon’a varış, turumuzun sonu.

Notlar